نتيجه نهايي مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي در حوزه تبريز، اسكو و آذرشهررييس ستاد انتخابات آذربايجان شرقي دقايقي پيش نتيجه نهايي مرحله دوم انتخابات مجلس شوراي اسلامي در حوزه انتخابيه تبريز، اسكو و آذرشهر را اعلام كرد.

دكتر سعيد شبستري گفت: با پايان يافتن شمارش و تجميع آرا در 903 شعبه اخذ راي حوزه انتخابيه تبريز، اسكو و آذرشهر و تاييد هيات نظارت بر انتخابات استان، نتيجه نهايي مرحله دوم انتخابات مجلس در اين حوزه مشخص شد.

وي خاطرنشان كرد: بر اساس نتايج به دست آمده به ترتيب خانم‌ها و آقايان: زهرا ساعي، محمدحسين فرهنگي، شهاب‌الدين بي‌مقدار و عليرضا منادي سفيدان حايز اكثريت آرا شده و به عنوان نمايندگان اين حوزه به مجلس شوراي اسلامي راه يافتند.

بر اساس نتایج به دست آمده از ۳۱۳ هزار و ۶۴۳ رای صحیح، به ترتیب خانم‌ها و آقایان: زهرا ساعی با ۱۳۴ هزار و ۱۳۱ رای، محمدحسین فرهنگی با ۱۱۶ هزار و ۷۳۸ رای، شهاب‌الدین بی‌مقدار با ۱۱۲ هزار و ۳۴۵ رای و علیرضا منادی سفیدان با ۱۰۹ هزار و ۱۴۹ رای حایز اکثریت آرا شده و به عنوان نمایندگان این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

رییس ستاد انتخابات استان اضافه کرد: در این حوزه همچنین آقایان محمداسماعیل سعیدی ۱۰۹ هزار و ۴۲ رای، سیدعلی‌اصغر الموسوی ۱۰۷ هزار و ۵۹۸ رای، عباس عباس‌زاده ۱۰۵ هزار و ۳۴۶ رای و سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی ۱۰۰ هزار و ۷۹۷ رای کسب کردند.

لازم به ذکر است که دکتر منادی، به عنوان تنها کاندیدای مستقل که خود را وام دار هیچ لیستی نمی داند، در تجمع هواداران خود که برای تبریک و شادی مقابل درب منزل ایشان تجمع کرده بودند، از همه حامیان خود تشکر کرده و این پیروزی را متعلق به مردم آذربایجان دانست.


نظرات:
صدیق بیان : شنبه 11 اردیبهشت 1395 - 09:08 ق.ظ

این پیروزی افتخارآمیز بر شما فرزند خلف و دلاور آذربایجان و منادی ملت ایران و همچنین مردم بزرگ و با فرهنگ تبریز و آذربایجان که همیشه در حساسترین مراحل، صحیح ترین تصمیمات را گرفته اند، مبارک باد.دکتر منادی عزیز افتخار دیار مایی، پیروز و سربلند باشی.

میهمان - ایمیل
هادی و مهدی منافزاده : شنبه 11 اردیبهشت 1395 - 09:46 ق.ظ

عرض تبریک به مناسبت این پیروزی

میهمان - ایمیل
سید شجاع الدین پیشنماز محمدی : یکشنبه 16 خرداد 1395 - 06:18 ب.ظ

شیرینی و حلاوت این پیروزی افتخارآمیز و بزرگ بر کام ملت فهیم و قدر شناس آذربایجان مبارک باد.
دکتر منادی عزیز فرزند غیور و افتخار ملت آذربایجان ای نیک مرد روزگار همیشه پیروز و سربلند باشی

میهمان

خوش آمديد

به وب سايت رسمی دكتر عليرضا منادی سفيدان، استاد دانشگاه و نماينده سابق مردم شریف تبريز، اسكو و آذرشهر خوش آمديد. اين وب سايت توسط دفتر نمایندگی دوره ای ايشان مديريت و بروزرسانی می گردد.

 

 ما را در اینستاگرام، دنبال کنید.

 

ورود به سیستم
:  
:  


ثبت نام کاربر جدید
رمز خود را فراموش کرده اید؟
Skip Navigation Links