دکتر منادی: مردم تبریز «عمل‌گرا» هستند - به صداقت و سلامت حاکميت اعتماد دارمنصرنیوز: «دکتر علیرضا منادی» منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر می گوید: بنده تنها کاندیدای مستقلی هستم که در بین 20 شهر بزرگ کشور توانستم به مجلس راه یابم و این نشان از شعور سیاسی بالای مردم تبریز، آذرشهر و اسکو دارد.

دکتر منادی در گفتگو با "تابناک تبریز" به تحلیل نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخته و گفته است: نتایج انتخابات تبریز در هر دو دوره نشان از فراوانی خرد ورزی مردمان این دیار مي دهد.

وی افزود: بنده به صورت مستقل و با اتکا به صداقت و در ميان مردم بودن در طول دوره نمايندگى، بدون اینکه در لیستی باشم توانستم اعتماد مردم را در هر دو دوره انتخابات کسب کنم و این نشان می دهد که مردم تبریز عملگرا هستند و به عملگرايي رأى دادند.

منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: مردم دچار دو قطبی انتخاباتی نشدند و بنده تنها کاندیدایی مستقلی هستم که در بین 20 شهر بزرگ کشور توانستم به مجلس راه یابم و این نشان از شعور سیاسی بالای مردم تبریز، آذرشهر و اسکو است. منادی در خصوص اعتراض برخی کاندیداها به نتایج انتخابات گفت: نمی دانم که چرا این نامزدها اعتراض می کنند، بنده هم می توانستم اعتراض کنم، اما من به صداقت و سلامت حاکميت اعتماد دارم و دوستانی که شعار می دهند که حاکمیت را قبول دارند باید نتایج را نیز قبول کنند و نباید با ایجاد شبهه در نتابج صحیح آرا موجب شک و تردید در بین مردم شده و اعتماد مردم را به حاکميت را زير سؤال ببرند و مردم را دلسرد کنند، البته مردم خيلى با بصيرت هستند و صداقت نظام را از عمق وجود قبول دارند.

وی در خصوص اینکه کدام کمیسیون مجلس را برای عضویت مد نظر دارد، گفت: عضویت در کمیسیون آموزش و تحقیقات و کمیسیون صنایع در اولویت های بنده است.


نظرات:
سجاد : یکشنبه 16 خرداد 1395 - 03:55 ب.ظ

سلام لطفا سایت رو بروزرسانی کنید مجلس دهم نشد ان شاالله مجلس یازدهم دکتر حضور پیدا میکنند

میهمان

خوش آمديد

به وب سايت رسمی دكتر عليرضا منادی سفيدان، استاد دانشگاه و نماينده سابق مردم شریف تبريز، اسكو و آذرشهر خوش آمديد. اين وب سايت توسط دفتر نمایندگی دوره ای ايشان مديريت و بروزرسانی می گردد.

 

 ما را در اینستاگرام، دنبال کنید.

 

ورود به سیستم
:  
:  


ثبت نام کاربر جدید
رمز خود را فراموش کرده اید؟
Skip Navigation Links