بنده هیچ اعتقادی به لیست ها ندارم/رسانه ها آزادانه رشوه خواران را به مردم معرفی کننددکتر منادی، عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
بنده هیچ اعتقادی به لیست ها ندارم / رسانه ها آزادانه رشوه خواران را به مردم معرفی کنند

به گزارش نصر، علیرضا منادی ظهر امروز در نشستی مطبوعاتی با اشاره به نقش رسانه ها در بیان واقعیت های جامعه گفت: رسانه ها باید رشوه خواران را به مردم معرفی کنند تا با فساد مالی در کشور مبارزه کنیم.

وی اضافه کرد: فساد مالی بیشتر سازمان ها و ادارات را فرا گرفته است.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: در تبریز فسادهای مالی بزرگی رخ داده که رسانه ها سکوت در این خصوص کردند و عکس العملی از خود نشان ندادند در حالی که باید رسانه ها این نوع مطالب را منعکس کرده هر چند آن متخلف از مسئولان شهر باشد.

منادی با اشاره به ظرفیت های معادن مس سونگون گفت: باید مس در خود آذربایجان تولید شود، دو هزار میلیارد تومان از سرمایه های آذربایجان طی سال های گذشته بر باد رفته است و چهار سال ما را عقب انداخته است.

وی با اشاره به لابی گری های انجام داده در این راستا افزود: در تلاش هستیم تا کارخانه تغلیظ مس را در استان تقویت کرده تا در نهایت مس را به کاتد تبدیل کنیم در غیر این صورت به شرف و شرافت مردم آذربایجان توهین شده است.

این نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوالی در خصوص ادغام وزارتخانه ها نیز گفت: ادغام وزارت خانه ها امری تخصصی است و نیاز به کار کارشناسی دارد.

منادی با تاکید بر یکسان سازی حقوق بازنستگان کشوری و لشکری تاکید کرد: بازنشستگان دارای مجد و عزت خاصی هستنند و ضرورت دارد حقوق دریافتی شان در شان و منزلت آنان باشد در این راستا تمام تلاش خود را به کار می بندیم تا دیگر تبعیض در پرداختی ها نباشد.

نامزد دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تبریز ، آذرشهر و اسکو در مجلس در ادامه نشست مطبوعاتی خود با رسانه ها در خصوص لیست های انتخاباتی و حضور مستقل اش در انتخابات گفت: بنده هیچ اعتقادی به لیست ها ندارم و خودم هم در هیچ یک از لیست های مطرح شده حضور ندارم، اگر هم نام ام را در لیستی می بینید به خاطر لطفی است که دوستان دارند.

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص اینکه با وجود حمایت های مسعود پزشکیان منتخب مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در دور اول انتخابات چرا نام تان در لیست اصلاح طلبان نیست گفت: دوستی من و دکتر پزشکیان دیرینه است و حتی در خصوص قرارگیری نام من در لیست امید با برخی چهره های سیاسی اثرگذار کشور بارها بحث کرده است اما به دلایلی نام ام در لیست قرار نگرفت البته باید تاکید کنم من به این لیست ها اعتقادی ندارم.

وی با اشاره به اثرات برجام تاکید کرد: سرمایه گذاران زیادی برای سرمایه گذاری در کشور مان در قالب هیات های مختلف تجاری و اقتصادی به کشورمان آمدند که همگی آنها به جز یک هیات به تبریز نیز آمدند که این حضور ناشی از تلاش نمایندگان تبریز در مجلس بود.

وی ادامه داد: یکی از موضوعات تحریم بحث تحریم صادرات فرش تبریز به ایالات متحده آمریکا بود که آن هم برداشته شد و این نشان از ظرفیت های فوق العاده تبریز در صادرات غیر نفتی دارد.

منادی در ادامه به انتخاب تبریز بهه عنوان پایتخت کشورهای اسلامی در سال 2018 اشاره کرد و گفت: در این راستا تصمیم گرفته ایم با لابی گری و تلاش های زیاد هتل های متعددی در کلانشهر تبریز احداث شود؛ در حال حاضر هتل سازی در تبریز رونق یافته ولی متاسفانه به دلایل نامشخص اهل فن و متخصص این امر وادی میدان نمی شوند.

وی در پایان ایجاد زیرساخت های گردشگری از جمله مکان های اقامتی و جاده و راه را از مهمترین نیازهای پاسخگویی به حضور خیل کثیر گردشگران داخلی و خارجی خواند.


نظرات:

خوش آمديد

به وب سايت رسمی دكتر عليرضا منادی سفيدان، استاد دانشگاه و نماينده سابق مردم شریف تبريز، اسكو و آذرشهر خوش آمديد. اين وب سايت توسط دفتر نمایندگی دوره ای ايشان مديريت و بروزرسانی می گردد.

 

 ما را در اینستاگرام، دنبال کنید.

 

ورود به سیستم
:  
:  


ثبت نام کاربر جدید
رمز خود را فراموش کرده اید؟
Skip Navigation Links